Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Zdrowie oraz dobre samopoczucie są bezcenne. Ciało jest przestrzenią, w której nieustannie funkcjonujemy, więc, nie szczędząc środków, staramy się o nie dbać. Kluczem do utrzymania harmonii jest wsłuchanie się w samego siebie i zrozumienie sygnałów, które wysyła do Ciebie Twoje ciało. Dążymy do tego żeby być zdrowszymi, a przez to piękniejszymi.

Być może nie zastanawiałaś się nad tym, że regularne uprawianie ćwiczeń fizycznych może uczynić cię szczęśliwszą. Mimo, że brzmi magicznie - to prawda. 

Zrzucamy wagę - Nawet niewielki jej spadek poprawia samopoczucie. Zwłaszcza, kiedy można wyjąć w końcu z dna szafy przynajmniej jedną ulubioną sukienkę, która w poprzednim sezonie była za ciasna. 

Podnosimy sprawność fizyczna, poprawiamy krążenie krwi. To sprawia, że męczymy się rzadziej. Powoli znikają zadyszki przy wspinaniu na czwarte piętro bez windy, czy przy robieniu wielkich zakupów. A co za tym idzie częściej się uśmiechasz. W wyniku lepszego krążenia po ćwiczeniach nie padamy także z nóg o ósmej wieczorem, rzadziej nas boli głowa i mamy dużo więcej siły do życia. 

„Wypuszczamy" endorfin do krwi. Endorfiny wywołują poczucie szczęścia i zdrowia. Badania potwierdzają, że ćwiczenia i aktywność fizyczna polepszają nasze samopoczucie. Wykazano, że wysoka aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie umysłu (tj.: podejmowanie decyzji, planowanie, pamięć krótkotrwałą), zmniejsza niepokój, poprawia jakość snu, nawet w organizmie będącym pod wpływem stresu. 

Dzięki specyficznej atmosferze panującej w naszym klubie, każdy uczestnik aktywności nie będzie już kojarzył ruchu z nieprzyjemnym zmęczeniem i bólem mięśni, a jedynie ze zrozumiałym wysiłkiem, z miło spędzonym czasem wśród przyjaciół, uśmiechem, zdrowiem i satysfakcją z własnych osiągnięć. 

W Klubie HARMONIA FITNESS aktywny wypoczynek staje się przyjemnością, a przyjemność stylem życia.

Anna Sitkiewicz

Kinga Herbutowicz

Małgorzata Kasprzyk

Iwona Gajko

Michał Słonina

Agnieszka Zając

Anna Chrząścik

Małgorzata Snopczyńska-Anouar